NAJNOVI NASLOVI:

zabava
Сонцето што ја огрева, денеска полни 4 години
Недела, 08 Октомври 2017 16:07   

Марио, внучето сакано за кого пее Сања Ристеска во нејзината најнова песна, денеска полни 4 години. Сања е пресреќната тетка на овој свет, со оглед на тоа што таа е еднинствената тетка која сними пеесна и комплетен видео запис за своето преслатко внуче Марио.

Повеќе... Последно освежено ( Недела, 08 Октомври 2017 16:11 )
 
Христијан со еден настап на фестивал
Понеделник, 18 Септември 2017 17:46   

Досега има настапено на еден фестивал. Христијан Стојоски на охридски фестивал ја освоил наградата за најдобар дебитант.

Повеќе...
 
Цело Лескоц го тужи овај свекор,кој ја направи најскапата свадба!
Четврток, 24 Август 2017 00:38   

Вол од 200 килограми, на друг ражен јагниња, столици украсени како во хотел со пет ѕвезди, луксуз, и песни и ора и чочек.

Повеќе...
 
Апел до граѓаните: Oвие деца се исчезнати вчера, доколку ги видите пријавете во полиција
Среда, 31 Мај 2017 20:46   

Доколку некој има било какви информации или ги забележал овие две деца, апелираме да помогне во потрагата и се надеваме дека ќе бидат пронајдени многу скоро, живи и здрави.

Повеќе...
 
Влатко и Благица го промовираа спотот за нивната дует песна!
Петок, 26 Мај 2017 19:41   

Погледнетего новиот видеозапис на Влатко и Благица,овај е нивна трета песна во дует а втор спот.

Повеќе... Последно освежено ( Петок, 26 Мај 2017 19:53 )
 


Страница 1 од 11